Tatmaya Gıda

Gıda sektörü, oldukça geniş bir kitleye hitap ettiği için bu sektördeki tanıtım sitelerini kurgulamak büyük bir dikkat gerektiriyor.

Tatmaya Gıda

Tatmaya Gıda, yiyecek ve içecek sektöründe geniş fabrikaları ve yüksek üretim kapasitesiyle kaliteli bir hizmet veriyor. Tecrübe, taze ürün ve güvenli teslimatı tek adreste toplayan Tatmaya Gıda, ülkemizin önde gelen şirketlerinden bir tanesi. Bizler Pinetent ajans olarak Tatmaya gıda için Wordpress tabanlı güzel bir tanıtım sitesi hazırladık.

Yaptığımız Çalışmalar

Gıda sektörü, oldukça geniş bir kitleye hitap ettiği için bu sektördeki tanıtım sitelerini kurgulamak büyük bir dikkat gerektiriyor. Bizler de oldukça kapsamlı bir çalışma yaparak sitenin en iyi şekilde firmayı tanıtmasını sağladık. Tasarımlarımız, içeriklerimiz ve altyapımız sayesinde güvenli bir online ofis oluşturarak müşterilerimizi memnun etmeyi amaçladık. Tatmaya Gıda, oluşturduğumuz siteyi sorunsuz ve memnun bir şekilde kullanmaya devam ediyor.

Proje Süreci

Proje sürecinde, Tatmaya Gıda’nın hizmetleri ve ürünleri hakkında önemli bilgiler edindik. Bu sayede içeriklerimizi daha rahat üretebilme şansı yakalayarak çok daha kapsamlı bir web site oluşturduk. Ardından tasarım uzmanlarımız ile bir araya gelerek hem markayı kapsayan hem de gıda sektörüne uygun renkler ve şablonlar belirledik. En sonunda ise Tatmaya’nın rahatça kullanabileceği, güzel tanıtım içeriklerine sahip olan Wordpress tabanlı bir site inşa etmiş olduk.

Site Özellikleri

Kurumu Öne Çıkaran Tasarım

Etkileyici Site Düzeni

SEO Uyumlu Sayfalar

Bilgi Verici Tanıtım Yazıları

Sağlam Altyapı

Üst Düzey Güvenlik

Yüksek Site Hızı