Manna Hotels

Otel sektöründe hizmet veren saygın Manna Hotels firması için iyi işleyen bir web sitesi inşa ettik.

Manna Hotels

Türkiye’nin ilk sessiz otel sertifikalı olan online otel sitesi Manna Hotels, uzun yıllardır müşterilerine kaliteli hizmet veriyor.Online rezervasyon yapabileceğiniz, uygun fiyatlar bulabileceğiniz bu sitesizlere evinizin konforunu yaşatacak. Bizler de Pinetent web ajansı olarakManna Hotels firmasına, satış ve pazarlama üzerine kurulu kapsamlı bir websitesi geliştirdik.

Yaptığımız Çalışmalar

Otel sektöründe hizmet veren saygın Manna Hotels firması için iyi işleyen bir web sitesi inşa ettik. Wordpress altyapısı üzerine inşa ettiğimiz web sitede, şirketin tüm ihtiyaçlarını karşılamaya çalışarak siteyi kapsamlı sayfalarla donattık. Online rezervasyon yapılabilen sitemiz üzerinde, şirket müşterilerini kolayca ağırlayabiliyor ve pazarlama kampanyalarını gerçekleştirebiliyor.

Proje Süreci

Proje sürecinde, tüm firmalarla yaptığımız gibi Manna Hotels ile kuvvetli bir iletişim kurmaya gayret ettik. Firmalarına en uygun olan site şablonuna karar verdikten sonra projenin kalanı çorap söküğü gibi geldi diyebiliriz. Öncelikle, satış arttırmaya ve sitenin pazarlama yönüne odaklandık. Ardından, yararlı bir yazılımla siteye online rezervasyon özelliğini ekleyerek Manna Hotels’e büyük bir kolaylık sağladık. Şu an hali hazırda şirket kurduğumuz siteyi rahatlıkla kullanıyor ve satış oranlarındaki artışın keyfini sürüyor.

Site Özellikleri

- Wordpress altyapısı

- Online rezervasyon özelliği

- Tamamen SEO uyumlu web sitesi

- Üstün Tasarım

- Satış ve pazarlama odaklı sayfalar

- Arttırılmış kullanıcı deneyimi

- Üst düzey güvenlik

- Yüksek site hızı