Kotaz İstanbul

Türkiye’nin meşhur ürünlerinden birisi olan çinileri, en kaliteli ve güvenli şekilde tedarik eden firmaların başında Kotaz İstanbul geliyor.

Kotaz İstanbul

Türkiye’nin meşhur ürünlerinden birisi olan çinileri, en kaliteli ve güvenli şekilde tedarik eden firmaların başında Kotaz İstanbul geliyor. Yılların tecrübesi ve avantajlı fiyatları ile sektörün en önde gelen çini üreticilerinden bir tanesi. Shopify altyapısını kullanan e-ticaret siteleri için de Kotaz İstanbul ve Pinetent güzel bir ortaklık gerçekleştirdi.

Yaptığımız Çalışmalar

Kotaz İstanbul gibi büyük ve güzel bir müşteri profiline sahip olan bir markaya yaraşır şekilde çalışarak güzel bir site dizayn ettik.Satış üzerine kurulu web siteleri için Shopify altyapısını kullanarak, kolay satış ve sade bir tasarıma odaklı çalışmalar gerçekleştirdik. Sonrasına SEO çalışmalarını yaparak şirketin sıralamasını yükselttik ve hak ettikleri konuma ulaşmalarını sağladık.

Proje Süreci

Öncelikle, şirket ile bir görüşme gerçekleştirerek ürünleri, satış süreci, hizmetleri ve planları hakkında bilgi aldık. Her işimize öncelikle iyi bir iletişimle başlayarak proje sürecimizi hızlandırıp daha kaliteli hale getiriyoruz diyebiliriz. Ardından, Shopify altyapısı ile ödeme yöntemleri, kargo entegrasyonu, kolay satın alma ve üyelik sistemi gibi önemli işleri başarıyla tamamladık. Sonucunda ise Kotaz İstanbul’a anahtar teslim bire-ticaret sitesi oluşturduğumuzu söyleyebiliriz.

Site Özellikleri

Başarılı e-ticaret sitesi

Ödeme sistemi entegrasyonu

Üye kaydı ve üye girişi sistemi

Sade ve satış odaklı tasarım

Katalog sistemi

Kolay yönetilebilir panel

Yüksek hızlı site

Gelişmiş güvenlik önlemleri