Hacıbaba Kuruyemiş

Hacıbaba Kuruyemiş ile dijitalin her alanına dokunan kapsamlı bir ortaklık içerisindeyiz.

Hacıbaba Kuruyemiş

Türkiye’nin dört bir yanından tedarik edilen taptaze ürünlerle sofranızı renklendirmek Hacıbaba Kuruyemiş sayesinde mümkün! Kuruyemiş, kuru meyve, kahve, şekerleme ve daha peç çok ürünü uygun fiyata bu sitede bulabilirsiniz. Web ajansımızla Hacıbaba Kuruyemiş markasına reklam, sosyal medya, SEO ve web sitesini içeren kapsamlı bir dijital pazarlama hizmeti vermeye devam ediyoruz.

Yaptığımız Çalışmalar

Hacıbaba Kuruyemiş ile dijitalin her alanına dokunan kapsamlı bir ortaklık içerisindeyiz. 360 dijital pazarlama olarak da adlandırılan bu işlemde, markanın her alanda lider olmasını amaçlıyoruz. Shopify altyapısını kullanan kapsamlı, ilgi çekici ve satış odaklı e-ticaret sitelerinin kurulumunu yaptıktan sonra, hali hazırda pek çok işleme daha devam ediyoruz. Sosyal medya yönetiminde aktif olarak rol oynayarak dönüşüm oranlarını arttırıyor, sürekli bir şekilde sitelerine SEO uyumlu içerikler üretiyoruz. Aynı zamanda Google ve sosyal medya reklamlarını da yöneterek dijitaldeki başarılarını sürekli olmasını ve artarak devam etmesini hedefliyoruz.

Proje Süreci

Hacıbaba Kuruyemiş markası ile uzun bir proje süreci geçirdik ve yeni çalışmalarımıza da devam ediyoruz. İlk aşamada, firmanın marka değerini yükseltecek ve satış yapmasını sağlayacak bir web sitesi oluşturmamız gerekiyordu. Bizler de Shopify altyapısını kullanan, güzel tasarımlı ve satış yazılımlarının bulunduğu bir site ortamı inşa ettik. Ardından, firma hizmetlerimizden memnun kalarak kapsamlı bir dijital pazarlama hizmeti almak istedi. Google reklamları konusunda etkili kampanyalar oluşturarak satışları ve müşterileri arttırdık. Sosyal medya üzerinde prestijli bir profil oluşturarak müşteri güvenini ve firmanın sektördeki konumunu yükselttik. Şu anda ise SEO uyumlu içeriklerimize, reklam yönetimimize ve sosyal medya danışmanlığımıza devam ediyoruz.

Hizmet İçerikleri

Kapsamlı e-ticaret sitesi

Etkili reklam yönetimi

Sosyal medya danışmanlığı

SEO yardımı

360 dijital pazarlama hizmeti