Garaj Diecast

Garaj Diecast, sanal sektöre girişten yükselme aşamasına kadar her alanda bizlere güvenerek uzun süreli bir ortaklık kurmak istedi.

Garaj Diecast

Türkiye’nin en ünlü model araba satış sitesi olan Garaj Diecast, ülkemizde sektörü ayakta tutan mihenk taşlarından bir tanesi. İthal ettikleri kaliteli ürünler, hızlı kargo ve avantajlı fiyatları ile model araba tutkunlarının favorileri arasında yer alıyor. Garaj Diecast için verdiğimiz 360 dijital pazarlama hizmetiyle şirketi dijitalin zirvesine çıkarıyoruz.

Yaptığımız Çalışmalar

Garaj Diecast, sanal sektöre girişten yükselme aşamasına kadar her alanda bizlere güvenerek uzun süreli bir ortaklık kurmak istedi. Bizler de aşama aşama tüm gereklilikleri planlayarak sağlam bir gelecek rotası çizdik. Öncelikle Shopify ile e-ticaret sitesinin kurulumunu yaparak ürünleri yerleştirdik ve SEO uyumlu yazılarla siteyi güçlendirdik. Ardından, 360 dijital pazarlama kapsamında sosyal medya, SEO, dijital reklamlar ve web site konularında firmaya destek verdik. Şu anda hali hazırda firmayla ilgileniyor ve satışlarını arttırmaya devam ediyoruz.

Proje Süreci

Garaj Diecast ile sıkı bir iletişim içerisinde olduğumuzdan, proje sürecimiz oldukça sistemli bir şekilde ilerledi diyebiliriz. Öncelikle ekibimizle birlikte, e-ticaret sitesinin temellerini oluşturduk. Bu süreçte tasarımcılarımızdan ve yazılımcılarımızdan yardım aldık ve kapsamlı bir sayfa yarattık. 360 dijital pazarlama hizmetinde ise en yetkin araçlarımızı kullanarak reklamları denetledik. Sosyal medya paylaşımları oluşturarak firmaya değer kattık ve dönüşüm raporlarımızla, çalışmalarımızın sonuçlarını garanti altına aldık.

Hizmet İçerikleri

Kapsamlı e-ticaret sitesi

Etkili reklam yönetimi

Sosyal medya danışmanlığı

SEO yardımı

360 dijital pazarlama hizmeti