Ergül Keskin

En değerli müşterilerimizden birisi olan Ergül Keskin’in kontür makyaj stüdyosunu online platformlara taşımak için ekibimizle kolları sıvadık.

Ergül Keskin

Cilt bakımı, kontür makyaj ve diğer kozmetik alanlarda profesyonel hizmet sunan Ergül Keskin, yeni sitesiyle karşınızda. Ergül Keskin, tecrübesi, hizmetleri, müşteri memnuniyeti ve pek çok avantajıyla sizleri memnun etmeyi başarıyor. Tanıtım web sitesi kurulumu için bizle iletişime geçen Ergül keskin için makyaj sektöründeki hizmetleri ve yapılan çalışmaları açıklayan bir online platform inşa ettik.

Yaptığımız Çalışmalar

En değerli müşterilerimizden birisi olan Ergül Keskin’in kontür makyaj stüdyosunu online platformlara taşımak için ekibimizle kolları sıvadık. Kendisi, gerçek hayattaki kontür makyaj stüdyosunu dijitalde de ön plana çıkartmak ve tanıtım yapmak istiyordu. Bizler de bu isteğine göre Wordpress altyapısını kullanarak sitenin kurulumunu ve tasarımını gerçekleştirdik

Proje Süreci

Ergül Keskin için oluşturacağımız site genel hatlarıyla tanıtımda kullanılacak bir siteydi. Tanıtım sitelerinde, klasik pazarlama anlayışının biraz dışına çıkmanız ve daha etkileyici çözümlere başvurmanız gerekiyor. Bizler de ekibimizle, makyaj stüdyosunda yapılan kaliteli işlerin merkezde olduğu bir şablon hazırladık. Siteyi, etkileyici tasarımlar, marka öyküsü, göz alıcı fotoğraflar ve kişinin yeteneklerini gösteren sayfalarla donattık. Teslimden sonra projeden oldukça memnun kalan Ergül Keskin, makyaj stüdyosunu başarıyla internette tanıtmanın avantajlarını yaşıyor.

Site Özellikleri

- Kişiyi Öne Çıkaran Tasarım

- Etkileyici Site Düzeni

- SEO Uyumlu Sayfalar

- Bilgi Verici Tanıtım Yazıları

- Sağlam Altyapı

- Üst Düzey Güvenlik

- Yüksek Site Hızı