DC Real Estate

Pinetent web ajansı olarak uluslararası hizmetlerimizin kalitesini garantileyen büyük projemizle karşınızdayız.

DC Real Estate

Yüzlerce emlak uzmanı tarafından kurulan DC Real Estate, Amerika’da hizmet veren eyaletler arası büyük bir şirkettir. Sıklıkla düzenlenen etkinlikler, sundukları fırsatlar ve daha pek çoğunu sitelerinde bulabilirsiniz. Bizler de bu şirket için emlak alanında hizmet veren uluslararası ve veri aktarımı olan bir web sitesi dizayn ettik.

Yaptığımız Çalışmalar

Pinetent web ajansı olarak uluslararası hizmetlerimizin kalitesini garantileyen büyük projemizle karşınızdayız. Amerika merkezli DC Real Estate firması için tasarladığımız web sitesinde, müşterilerin rahatça gayrimenkullere göz atmasını sağlayan bir sistem yer alıyor. Site, güvenli ve sağlam bilgiler verebilmesi için Amerika’nın resmi Eyalet Emlak Veri Sistemi ile MLS bağlantısı içeriyor. Bu kuvvetli ve güvenli bağlantı ile birlikte müşterilerine anlık olarak emlak bilgilerini verebiliyor.

Proje Süreci

Firmamız, uluslararası anlaşmalarda da aktif bir şekilde rol alarak, işini en iyi şekilde yapmaya devam ediyor. Çok dilli bir web sitesi oluşturmak ve DC Real Estate’in müşterilerine en iyi hizmeti verebilmek için ekibimizle yoğun bir çalışma içerisine girdik. Öncelikle sitenin yapısını ve şablonunu belirleyerek müşterilerimizle iletişim halinde kaldık ve planımızı oluşturduk. Wordpress altyapısını kullandığımız sitede, güvenlik önlemlerine, site hızına ve kullanıcı deneyimine dikkat ettik. Ardından, oldukça önemli bir nokta olan Eyalet Emlak Veri Sistemi ile MLS bağlantısı kurarak canlı veri akışı sağladık. Profesyonel yazılımcılarımız, tasarımcılarımız, web uzmanlarımız ve SEO ekibimizle, DC Real Estate firması için her amaca hizmet edecek bir platformun açılışını yaptık.

Site Özellikleri

SEO Uyumlu Yapı

Etkileyici Tasarımlar

Çok Dilli Site Yapısı

Gelişmiş Güvenlik Duvarı

Yüksek Hızlı Sayfalar

Canlı Veri Akışı ve MLS Bağlantısı