British School

British School sitesinin kurumsal yapısına ve hizmetlerine yönelik olarak güzel bir tanıtım yapmak birincil amacımızdı.

British School

30 yıllık geçmişiyle Türkiye’nin lider dil okullarından birisi olan British School, kaliteli eğitimine devam ediyor. On binlerce mezunu, yabancı öğretmenleri, kaliteli sistemi ve daha pek çoğuyla oldukça kapsamlı bir eğitim sunuyor. Pinetent Dijital Ajans olarak, British School için kapsamlı bir tanıtım sitesi ve SEO çalışması yürütüyoruz.

Yaptığımız Çalışmalar

British School sitesinin kurumsal yapısına ve hizmetlerine yönelik olarak güzel bir tanıtım yapmak birincil amacımızdı. Öncelikle siteyi, uygun fotoğraflar ve güzel bir tasarımla donattık. Ardından kurumun geçmişini anlatan, verdiği eğitimi ön plana çıkaran içeriklerle siteyi doldurduk. Tüm içeriklerimizi SEO uyumlu üreterek web siteyi ön plana çıkardık ve amaçlarımıza ulaştık.

Proje Süreci

Proje sürecimizde, British School’a ait geçmiş bilgileri ve güncel gelişmeleri takip ederek siteyi modern bir şekilde tasarladık. İngiltere ve Türkiye’deki eğitim detaylarını inceledik, öğretim sistemlerine hakim olduk ve ardından bu özellikleri en iyi şekilde tanıtmak için siteyi oluşturmaya başladık. Tasarım ekibimizle renkleri ve şablonları belirleyerek müşterilerin en güncel bilgilere ulaşmasını sağladık. SEO uyumlu içeriklerimizle de siteyi Google’da üst sıralara çıkartarak güzel bir pazarlama hamlesi yapmış olduk.

Site Özellikleri

Kurumu Öne Çıkaran Tasarım

Etkileyici Site Düzeni

SEO Uyumlu Sayfalar

Bilgi Verici Tanıtım Yazıları

Sağlam Altyapı

Üst Düzey Güvenlik

Yüksek Site Hızı